Daniel Pinchbeck vs Alejandro Jodorowsky (w filmie i Nowym Jorku)

Naszych czytelników, którzy 27 września znajdą się w Nowym Jorku, gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w wyjątkowym spotkaniu młodego, acz już uznanego, badacza niezwykłych stanów świadomości, Daniela Pinchbecka, z jednym z najwybitniejszych współczesnych artystów – autorem filmów, książek i komiksów o tematyce inicjacyjnej, Alejandro Jodorowskym.

Spotkanie organizowane przez prężny kontrkulturowy serwis Reality Sandwich odbędzie się 27 września o godz. 19.30 w Murphy and Dine Gallery, w nowojorskiej Chelsea na 520 W 27th Street między 10 a 11 Aleją. Pretekstem do niego jest amerykańskie wydanie książki Jodorowsky’ego Psychomagic.

Natomiast wszystkich pozostałych, którzy nie będą mieli okazji wziąć udział w tym spotkaniu obu autorów publikowanych przez nasze wydawnictwo (książka Pinchbecka Przełamując umysł należy do naszych bestsellerów; fenomenalną autobiografię Jodorowsky’ego Mistrz i czarownice wydamy jeszcze w tym roku), zachęcamy do obejrzenia filmu Into the night: Alejandro Jodorowsky and Daniel Pinchbeck.

 

 

Share Button