Festiwal Form Audiowizualnych INTERMEDIALE

0be408f1a02ebacd31fd3dcd0a9ebc42,21,19,0

Zapraszamy w najbliższy weekend do Legnicy na kolejna edycję Festiwalu Form Audiowizualnych INTERMEDIALE. Impreza, na której Okultura gościła ze swoim pokazem prac wideo dwa lata temu, prezentuje takie gatunki jak live performance, wideo art, audio art, wideo instalacja, muzyka elektroakustyczna, industrialna i eksperymentalna.

Podczas kilkunastu już edycji festiwal prezentował dorobek licznych artystów z kraju i zagranicy, takich jak NOISE-MAKER’S FIFES, THE EMBRYONAL POSITION, SCHLOSS TEGAL, INIRE, NEMEZIS, CHRISTBLOOD, VILGOĆ, MOBILCHAKRAM, SPEAR, WHITE NERVE CONNEXION, HEAD58m, GODZILLA, GENETIC TRANSMISSION, JOB KARMA, EA czy GAMEBOYZZ ORCHESTRA, którzy wielokrotnie przedstawiali tu performaces, koncerty i instalacje przygotowane premierowo lub też jednorazowo specjalnie z myslą o INTERMEDIALE.

Podczas tegorocznej edycji, oprócz koncertów i warsztatów, odbędzie się premiera wydawnictwa DVD z zapisem audiowizualnego spektaklu grupy INIRE „Septem sermones ad mortuos”, inspirowanym tekstami C.G. Junga, którego premiera miała miejsce na festiwalu w Legnicy w 2004 r. O tym wydawnictwie napiszemy więcej już wkrótce.

PROGRAM FESTIWALU
KONCERTY I DZIAŁANIA PERFORMANCE:

piątek 5.10.

godz. 19.00 Duża Scena
Haven
HATI

godz. 22.00. – Cafe Modjeska:
premera DVD „Septem Sermones Ad Mortuos”

sobota 6.10.

godz. 19.00 Duża Scena

Inire – „The Traces”
City Bones

Share Button