KIEDY NIEMOŻLIWE STAJE SIĘ MOŻLIWE – koniec promocji

Dziękujemy za nie słabnące zainteresowanie książkami Stanislava Grofa. Nasza nowa pozycja, KIEDY NIEMOŻLIWE STAJE SIĘ MOŻLIWE, cieszy się Waszym dużym zainteresowaniem. 111 egzemplarzy promocyjnych sprzedaliśmy w około 30 godzin! Świadczy to nie tylko o Waszym zaufaniu co do trafności naszych wyborów wydawniczych, ale także o przezorności myślenia, dzięki któremu będziemy mogli szybciej i częściej wydawac nowe tytuły. W ten sposób pomagacie nam bardzo w naszej pracy i w dużej mierze stajecie się współtwórcami naszego wydawnictwa.

Obecnie, zostało nam w magazynie ok. 200 egzemplarzy poprzedniej książki Grofa, NAJDALSZEJ PODRÓŻY. Sporym zainteresowaniem cieszą się także warsztaty oddychania holotropowego, prowadzone według jego metody. Bardzo cieszymy się z tego powodu, ponieważ jesteśmy przekonani, że to jeden z najważniejszych wizjonerów naszych czasów.

W najbliższych planach mamy kolejne książki autorstwa najwybitniejszych badaczy odmiennych stanów świadomości, jak również kilka bardzo ciekawych tytułów z klasyki i współczesności okultyzmu.

Polecamy się Waszej uwadze i pamięci!

Share Button