Koncerty, koncerty w Kosmos Kosmos!

Koncerty, koncerty w Kosmos Kosmos!

KAPITAL / STARA RZEKA / X-NAVI:ET

24 października 2013
Kosmos Kosmos
Start: 20.00
Bilet: 20 zł

Rafał Iwański i Kuba Ziołek wystąpią w trzech odsłonach jako:

KAPITAL. Spotkanie dwóch artystów na co dzień poruszających się w odmiennych stylistykach. Zderzenie dwóch muzycznych światów: psychoaktywnej elektroakustyki budowanej na brzmieniu instrumentów elektronicznych i dźwięków znalezionych oraz ekstremalnej psychodelii opartej na dźwiękach przetworzonej gitary. Ziołek i Iwański pierwszy raz ze sobą współpracowali w ramach bydgosko-toruńsko-poznańskiej grupy Innercity Ensemble, istniejącej od 2011 r. W sierpniu 2013 r. roku nagrali w Borach Tucholskich materiał na pierwszy album Kapital, który zostanie wydany w 2014 r.
http://kapital0.bandcamp.com/

X-NAVI:ET. Rafał Iwański – współzałożyciel i muzyk grupy HATI, łączącej eksploracje na polu muzyki rytualno-medytacyjnej i improwizowanej. Jest członkiem grup Voices of the Cosmos, PRSZR i projektu audiowizualnego Aqualuna. Solowo występuje jako X-Navi:Et. Trasa w październiku zbiegnie się z premierą drugiej płyty winylowej X-Navi:Et “Dead City Voice” (ten sam materiał zostanie opublikowany także na kasecie).
http://xnaviet.bandcamp.com/

STARA RZEKA. Kuba Ziołek – muzyk znany z takich grup jak Alameda 3, Hokei, T’ien Lai, Ed Wood. Występuje solo jako Stara Rzeka, wykorzystuje przetworzone dźwięki gitary elektrycznej w duchu muzyki noise, ambient i psychodelicznej. Debiutancki album Starej Rzeki, wydany wiosną 2013 r. w wersji kompaktowej i na kasecie, spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony słuchaczy i mediów.
http://stararzeka.bandcamp.com

Kapital KOSMOS KOSMOS do netu

Share Button