London’s Calling, czyli gdzie byliśmy, kiedy nas nie było

Miniony tydzień pokaźna część naszego okulturowego Zakonu Siekaczy Szyszynki spędziła w Londynie. Efektem tej eskapady była moc spotkań z przedstawicielami tamtejszego ‚undergroundu’ okultystycznego, muzycznego i dziennikarskiego, szereg nieprzespanych nocy i załadowanych bębenków w uszach. Poniższe zdjęcia to ledwie kęs z tego, czym syciliśmy zmysły:

Merzbow, 19 kwietnia, koncert w ULU

Current 93, 21 kwietnia, koncert w Queen Elizabeth Hall

Marc Almond, 21 kwietnia, koncert w Queen Elizabeth Hall

Z rzeczy mniej wzniosłych, acz praktycznych, udało nam się ustalić z Christiną, uroczą właścicielką kultowej księgarni Treadwells, że w tym zakątku położonym w samym centrum Londynu będzie można kupować nasze książki. Jest to odpowiedź na liczne prośby i pytania, jakie otrzymujemy od naszych czytelników z Wysp Brytyjskich.
Poza tym, w jednym z najbliższych numerów wydawanego w Londynie pisma Nowy Czas ukaże się wywiad z Dariuszem Misiuną na temat naszego wydawnictwa.

Nasz pełen niespodzianek i zaskoczeń wyjazd z pewnością nie byłby tak udany, gdyby nie pomoc i gościnność naszych przyjaciół z Seven Sisters i Brixton. Conradino, Rauelk, Weremi – nasi bracia w thelemie, niekoniecznie „zwący się thelemitami” – dobrze, że jesteście!

Share Button