Nasza nowa książka! ‚Chaosmos.pl – Polska Sztuka Ezoteryczna w XXI wieku’

Tego jeszcze nie było!

Z dziką rozkoszą informujemy o ukazaniu się naszej nowej, 23. już książki – wielobarwnego albumu Chaosmos.pl w opracowaniu Dariusza Misiuny. Jest to unikatowe wydawnictwo, nie tylko na polskim rynku wydawiczym, przezentujące relacje między sztuką a ezoteryką. Udało się nam namówic do współpracy 21. artystów-plastyków, którzy nie tylko dostarczyli nam swoje najlepsze prace, ale na dodatek podzielili się refleksjami na temat roli magii i hermetyzmu w procesie tworzenia.

W tym niesłychanie barwnym i dźwięcznym krajobrazie, obok artystów znanych i uznanych, jak Anna Maria Bauer (czołowa polska artystka tworząca tzw. książki unikatowe), Erwin Sówka (najważniejszy przedstawiciel polskiej sztuki „art brut”, zobrazowanej w filmie „Angelus” Lecha Majewskiego), Robert Szczerbowski (arcy-trickster polskiej sztuki konceptualnej), Andrzej Urbanowicz (prekursor polskiej sztuki psychodelicznej) i Henryk Waniek (wielki mistrz obrazów alchemicznych), pojawia się spora grupa utalentowanych debiutantów.
Album wydany w duzym formacie (A4) i twardej oprawie, prezentuje 67 kolorowych obrazów i 56 czarno-białych zdjęc, grafik i rysunków ukazujących różne sposoby artystycznego obcowania z magią, hermetyzmem, alchemią, szamanizmem i psychodelią.

Dodatkowo (jako bonus) proponujemy Wam płytę z 14. projektami muzycznymi o charakterze transowym, eksperymentalnym i rytualnym, w tym z takimi legendami polskiej sceny niezaleznej jak Za Siódmą Górą, Job Karma, Karpaty Magiczne, Christblood i Hati.

Wiecej informacji na temat naszej nowej pozycji znajdziecie tutaj.

UWAGA! Album posiada nakład ograniczony do 1111 numerowanych egzemplarzy. Dla naszych stałych czytelników proponujemy pokaźną zniżkę. Pierwszych 111 osób zamawiających dzieło otrzyma je w wyjątkowo atrakcyjnej cenie promocyjnej. Życzymy inspirującej lektury!

Share Button