Nasza nowa książka! “Kiedy niemożliwe staje się możliwe” Stanislava Grofa

Z wielką radością informujemy o ukazaniu się naszej najnowszej książki, KIEDY NIEMOŻLIWE STAJE SIĘ MOŻLIWE Stanislava Grofa. Pierwsza wydana przez nas pozycja tego wybitnego psychologa i badacza odmiennych stanów świadomości, NAJDALSZA PODRÓŻ, spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem i zebrała bardzo pozytywne recenzje. Niewiele jej egzemplarzy pozostało w naszym magazynie. Postanowiliśmy więc zaprezentowac całkiem odmienne dzieło tego znakomitego naukowca.

KIEDY NIEMOŻLIWE STAJE SIĘ MOŻLIWE to najbardziej osobista książka Stanislava Grofa, przedstawiająca dziesiątki opowieści o nieskończonym potencjale ludzkich mozliwości. Grof zastanawia się w niej nad fenomenem synchroniczności oraz niezwykłych zbiegów okoliczności. Ukazuje ich rangę w rozwoju duchowym, procesach samouzdrawiania i wyborach życiowych służących bardziej radosnemu, twórczemu życiu. Obrazuje je na konkretnych, fascynujących przykładach zaczerpniętych z życia.

UWAGA! Książkę wydaliśmy w nakładzie limitowanym do 1000 egz. w twardej oprawie. Bardzo atrakcyjna cena promocyjna obowiązuje dla pierwszych 111 czytelników, którzy ją zamówią.
Więcej informacji o samej książce i możliwości jej zakupu znajdziecie tutaj.

Życzymy inspirującej lektury!

Share Button