Nasza nowa książka! “Najdalsza podróż” Stanislava Grofa

Z dziką radością informujemy Was o ukazaniu się naszej najnowszej książki, Najdalszej podróży Stanislava Grofa. Dzięki fenomenalnej współpracy z tym jednym z najważniejszych i najodważniejszych współczesnych psychologów możemy zaprezentowac jego dzieło poświęcone śmierci i umieraniu, a więc doświadczeniu, które dotyczy każdego, choc jest w naszej kulturze topione łzami, zbywane śmiechem i zagłuszane szumem medialnym.

Najdalsza podróż przedstawia różne podejścia do śmierci i umierania w kulturach świata na przykładzie różnych mitologii, obyczajów i technik eksperymentalnych mających na celu wywoływanie doświadczeń z pogranicza śmierci. Grof przygląda się występującym w nich podobieństwom i różnicom, kładąc nacisk na znaczenie odmiennych stanów świadomości w treningu przygotowującym do własnej śmierci. Najdalsza podróż to też rewelacyjne podsumowanie wieloletnich badań Grofa nad zagadnieniami doświadczeń z pogranicza śmierci oraz wpływem substancji psychodelicznych na pacjentów nieuleczalnie chorych na raka.

W tym jednym z ostatnich dzieł Grofa znajdziemy nie tylko porównanie samego procesu umierania do narodzin biologicznych i mitycznych odrodzeń, ale także szereg istotnych wskazówek pozwalających sądzic, że śmierc wcale nie jest końcem świadomości.

UWAGA! Książkę wydaliśmy w nakladzie limitowanym do 1000 egz. w twardej oprawie. Bardzo atrakcyjna cena promocyjna obowiązuje dla pierwszych 100 czytelników, którzy ją zamówią.

Więcej informacji o samej książce i możliwości jej zakupu znajdziecie TUTAJ.

Share Button