Nasze nowe pismo! TRANS/WIZJE

Z dziką rozkoszą informujemy o ukazaniu się naszego kwartalnika „Trans/wizje”, który nie bez przyczyny nazwaliśmy „pismem psycho-aktywnym”. Jest to bowiem pierwsze w Polsce pismo poświęcone przemianom ciala i umysłu przy pomocy narzędzi artystycznych, duchowych, naukowych i magicznych.

„Trans/wizje” to kwintesencja tego, czym się pasjonujemy, pismo, jakiego jeszcze nie było w Polsce. W pierwszym numerze znajdziecie m.in. rozmowy z najwybitniejszymi psychologami postjungistowskimi – Stanislavem Grofem, Jamesem Hillmanem i Arnoldem Mindellem; wywiad rzekę z twórcą kina magicznego – Kennethem Angerem; rozmowę z Ralphem Metznerem – autorem wydanej przez nas „Ayahuaski”; rozmowę z Peterem Christophersonem o Coilu, Tajlandii i buddyzmie; klasyczny tekst Gustava Meyrinka „Haszysz i jasnowidzenie”, po raz pierwszy przełożony na język polski; rozprawę wybitnego amerykańskiego perkusjonisty, Z’EVa o transie i przemianie w muzyce; wywiady z polskimi grupami Job Karma i Suka Off; rozmowę z biskupem gnostyckim, Tau Raimondem; eseje o mistyce filmowej Dereka Jarmana i Siergieja Paradżanowa; artykuły o grzybach psylocybinowych i ibogainie, a także o modyfikowaniu świadomości bez użycia substancji psychoaktywnych.

Pismo jest do kupienia tutaj.

UWAGA! Tylko w naszym sklepie internetowym będzie sprzedawane razem z limitowaną edycją czterech pocztowek z obrazami Paula Laffoleya, Kyle’a Fite’a i Maxa Papeschiego.

Życzymy inspirującej lektury!

Share Button