NOWA KSIĄŻKA! ‚Zen bez mistrzów zen’ Camdena Benaresa

okl_zen.jpg

Tak! Tak! To musiało w końcu nastąpić. Po półrocznej przerwie wydaliśmy naszą kolejną książkę – Zen bez mistrzów zen Camdena Benaresa.

To pierwszy w Polsce dyskordiański przewodnik po świecie medytacji i ćwiczeń rozbijających zabobony i nawyki. Zen bez mistrzów zen należy, obok Principii Discordii Malaklipsy Młodszego i Zenarchii Kerry’ego Thornleya, do nieświętego kanonu dyskordianizmu. To dzieło, które burzy śmiechem wszelkie napuszone wyobrażenia o religii, prezentując szereg mądrych i zabawnych opowieści o pożytkach i pułapkach systemów samorozwoju. Camden Benares zachęca czytelników do podążania ścieżką indywidualizmu, gdzie zamiast zrzucać odpowiedzialność za swój los na nauczycieli i mistrzów duchowych, mogą eksperymentować ze swoim zyciem.

UWAGA! Zen bez mistrzów zen jest książką przeznaczoną wyłącznie dla osób odważnych, nie obawiających śmiania się z siebie. Dlatego postanowiliśmy wydać ją w limitowanym nakładzie 900 egzemplarzy, spośród których pierwszych 100 sprzedajemy po cenie promocyjnej.

Czytelników prosimy o cierpliwość. Wysyłka książki może zająć nam kilka dni. Rzecz jasna, obowiązuje kolejność zamówień.

Share Button