Orryelle Defenestrate-Bascule w Gdańsku!

Serdecznie zapraszamy 22 czerwca do Gdańska, gdzie w klubie Mechanik odbędzie się performance Orryelle Defenestrate-Bascule, jednego z najciekawszysch współczesnych artystów-okultystów. Orryelle to przede wszystkim wizjoner i magiczny eksperymentator, który w mistrzowski sposób łączy automatyzm wykonywanych przez siebie rysunków z wybitnym kunsztem artystycznym. Jego rysunki doczekały się wydań w prestiżowym, angielskim wydawnictwie Fulgur. On sam podróżuje po świecie ze swym Teatrem Metamorficznego Rytuału, w ramach którego dokonuje ezoterycznych interpretacji różnych motywów mitycznych z kultur świata.

Orryelle Defenestrate-Bascule pojawi się w gdańskim klubie Mechanik z koncertem promującym jego najnowszy album muzyczny ‘156=Musick=Babalon=Kaos’ oraz zaprezentuje swoje prace graficzne, które ukazały się między innymi w najnowszej książce Coagula, opublikowanej przez brytyjską oficynę Fulgur.
Występ australijskiego artysty poprzedzi koncert trójmiejskiej formacji Bisclaveret, znanej miłośnikom dźwięków spod znaku dark wave.
Impreza ma charakter eventu z okazji premiery płyty, którą zaplanowano na noc przesilenia letniego. Ten wieczór to doskonała okazja do spotkania i porozmawiania z niezwykle wszechstronnym artystą i podróżnikiem, do zobaczenia jego występu na żywo i obejrzenia jego oryginalnych prac, które co raz częściej pojawiają się w licznych albumach i książkach.

Zoharum Collektiv – wydawca albumu i organizator imprezy – przygotowuje specjalne niespodzianki, m.in. przekazał pulę limitowanych wersji albumu, które zostaną rozlosowane wśród publiczności…

Program:

koncert

ORRYELLE DEFENESTRATE-BASCULE

BISCLAVERET

After party:

SHAMANIC VOODOO ELECTRO PARTY

DJ 666V (+TOG)

Wystawa i prezentacja grafik autorstwa
Orryelle Defenestrate-Bascule

22.06.2011 (ŚRODA)

KLUB MECHANIK
Gdańsk, ul. Do Studzienki 61

START: 19:56

Wstęp 7 PLN

Share Button