Panel dyskusyjny angielskiego O.T.O.

Albion O.T.O. to synkretyczny zakon magiczny powstały w oparciu o różne linie przekazu Ordo Templi Orientis (Krum-Hellera, Metzgera, Motty, Granta, Russella i O.T.O.A.). Osoby, które 12 czerwca, znajdą się w Londynie, będą miały okazję zapoznać się z tą tradycją podczas panelu dyskusyjnego organizowanego przez Albion O.T.O.. Program panelu obejmuje następujące punkty:

GERALDINE BESKIN (Atlantis Bookshop): „Crowley – Another Man Behind the Mask”

Właścicielka księgarni Atlantis, której ród przejął to najstarsze centrum magiczne w Londynie po jego pierwszym właścicielu, opowie o Crowleyu jako postaci z krwi i kości, odsiewając rozmaite legendy i mity.

MOGG MORGAN (Mandrake of Oxford): „Tantra Sadhana”

Wydawca Mandrake of Oxford i autor wielu książek magiczncyh opowie o swoim systemie magicznym wzorowanym na licznych inspiracjach tantrycznych.

ELIZABETH MADDISON (Albion O.T.O.): „Magic and Popular Culture”

Wykład na temat korzyści, jakie można odnieść z konstruowania nowych bóstw w oparciu o fikcyjne postacie z popkultury.

STEVE WILSON (Albion O.T.O.): „Reverse Time Magick”

Autor bardzo dobrej książki Chaos Ritual, legendarna postać londyńskiego środowiska okultystycznego opowie o łamigłówce, jaką stanowią rezultaty działań magicznych objawiające się przed przystąpieniem do nich. Steve przedstawi prosty system radzenia sobie z tym fenomenem z pożytkiem dla siebie.

Wieczór zwieńczy koncert „THE BAPHOMET BOLEROS” – projektu Roba Curleya (a.k.a.Fr.’.Phaeton X* O.T.O.).

Miejsce: The Old Kings Head, Borough High Street, SE1 1NA, Londyn
Czas: 12 czerwca, godz. 12.
Cena: 10 funtów. (Czeki i postal orders dla „Albion O.T.O.” można słać do: BM OTO, London. WC1N 3XX)
Uwaga! Ilość miejsc ograniczona do 40! Po wyczerpaniu się miejsc organizatorzy zwracają pieniądze, jeśli w przesyłce dołączy się kopertę zwrotną.

Share Button