Rośliny mocy z Amazonii

Interesująca informacja pojawiła się w serwisie Taraki:

Wykład prowadzony przez Kajsę Segerros 7 grudnia w Warszawie

Kajsa jest partnerką Orleando – doświadczonego szamana z puszczy amazońskiej w Peru, z którym latem będą wspólnie w Polsce prowadzić pełne tygodniowe wtajemniczenie w Rytuał Ayahuaski. Kajsa opowie o duszy roślin leczniczych i halucynogennych, o ich tajemnicach znanych tylko czarownikom indiańskim Amazonii.

Będzie to barwna opowieść o tym, jak Szwedka trafiła do puszczy amazońskiej, o jej miłości do Indian i ich ducha oraz o tym, jak starają się przekazać światu tajemnice ayahuaski, która leczy człowieka na poziomie duchowym, emocjonalnym i fizycznym, dając mu bezpośredni wgląd w prawdę o jedności świata. Rytuał ayahuaski zabiera człowieka w podróż w głąb siebie tak fascynującą i pouczającą, że wraca z niej już na zawsze odmieniony.

Kajsa zaproponuje też zainteresowanym wyprawę do ich siedziby w peruwiańskiej Amazonii, gdzie podczas kilkutygodniowego pobytu poznają bogactwo amazońskich roślin uzdrawiających oraz głębsze wtajemniczenie w Rytuał Ayahuaski.

Oto fragment jej wypowiedzi: „Doświadczyłam wielu światów z pomocą mamaicuna (oryg. nazwa ayahuaski), podróżowałam do gwiazd i do wnętrza DNA roślin i zostało mi pokazane, że nie ma różnicy między planetą a muchą, że wszystko jest częścią tej samej energii. Zdajesz sobie wówczas sprawę, że wszystko jest święte, że zarówno czynność zaparzania herbaty, jak i przywożenia dzieci ze szkoły, to akt święty.”

Zapraszamy na wykład w piątek 7 grudnia o godz. 18.00 w Domu Kultury ‚Śródmieście’, ul. Marszałkowska 19 – wejście od ul. Oleandrów (parter).

Opłata: 25 zł

Informacje: Darek Kasprowicz , tel: 504 369 550, email: yonik@o2.pl

Share Button