Sprzedaż końcówek nakładów

Drodzy czytelnicy!

Dziękujemy serdecznie za olbrzymie zainteresowanie naszymi najnowszymi książkami, WSPÓŁCZESNYM CZAROWNICTWEM Geralda Gardnera i KIEDY NIEMOŻLIWE STAJE SIĘ MOŻLIWE Stanislava Grofa. Dzięki niemu możemy jeszcze w tym roku wydac kolejną, znakomitą pozycję poswięconą tematyce wcześniej nie poruszanej w Polsce.

Nowy Rok zapowiada się jeszcze ciekawiej i obficiej, ale… dopiero po 1 maja. Do tego czasu wstrzymujemy wydawanie nowych książek oraz (uwaga!) dodruki starych pozycji. Zamierzamy w ten sposob uniknąc bałaganu, jaki zafundowal kulturze polski rząd, zgadzając się na wprowadzenie z dniem 1 stycznia 2011 roku 5-procentowej stawki VAT, z uwzględnieniem okresu przejściowego, z 0-procentowym VATem, do 1 maja 2011 roku dla książek znajdujących się w magazynach przed końcem bieżącego roku.
Nie wchodząc w szczegóły tego rozwiązania, oznacza ona spore koszty dla wydawców, związane z dostosowaniem do nowych reguł prawnych oraz dwoma różnymi progami podatkowymi do 1 maja 2011 roku.

Dlatego w celu minimalizacji zamieszania następujące nasze tytuly, po wyczerpaniu się zapasów (w ilości od kilku do 50 egzemplarzy) będą niedostępne przynajmniej do 1 maja 2011 roku:

DWANAŚCIE STOPNI DO OSWIECENIA

PSYCHOLOGIA KWANTOWA

WYKRADAJĄC OGIEŃ Z NIEBA

ZEN BEZ MISTRZÓW ZEN

POKARM BOGÓW

POWSTAJĄCY PROMETEUSZ

PSYCHONAUTA
MAGIA CHAOSU

KOSMICZNY SPUST

ATLANTYDA

WSPÓŁCZESNA CZAROWNICA

DZIEDZICTWO BESTII

Osobom zainteresowanym nimi doradzamy więc szybkie ich zamówienie.

Pozdrawiamy serdecznie, życząac w nowym roku jak najwięcej inspiracji i odwagi wcielania ich w życie!

Share Button