TAROT THOTA DuQuette’a – koniec promocji

W ciągu kilku dni sprzedało się 200 egzemplarzy promocyjnych naszej nowej książki, TAROTA THOTA Lona Milo DuQuette’a i trzeba przyznac, że nawet nas zaskoczyła olbrzymia skala zainteresowania tą książką. Dziękujemy Wam za to serdecznie! Wszystkie zamówione egzemplarze będą sukcesywnie (w kolejności wpłat) wysyłane po 30 marca (przy okazji przypominamy o konieczności wpłaty za zamówione książki do tego czasu). Już teraz uruchamiamy opcję zapłaty pobraniowej.

Zachęcamy też do kupna tego dzieła osoby, które dotychczas tego nie uczyniły. Lon Milo DuQuette jest uważany za jednego z najwybitniejszych znawców tarota, thelemy i magii enochiańskiej, a jego dzieło TAROT THOTA. KLUCZ DO ZROZUMIENIA to w opinii ekspertów jedna z najlepszych współczesnych książek o tarocie. W numerze prestiżowego pisma TAROSOPHIST INTERNATIONAL, poświęconym Talii Thota, dzieło to zostało najwyżej ocenione spośród wszystkich prac na temat tarota Friedy Harris i Aleistera Crowleya.

Dodatkową zaletą lektury tej książki jest możliwośc obserwacji procesu twórczego. DuQuette nie tylko z niebywałym znawstwem analizuje rozmaite niuanse tej talii, korygując  błędy popelnione przez Crowleya w jego autorskim opisie, ale także przytacza korespondencję pomiędzy Crowleyem (pomysłodawcą talii) a Friedą Harris (jej wykonawczynią), dzięki czemu możemy uzyskac  wgląd w to jak powstawała ta talia.

Share Button