Warsztaty Oddychania Holotropowego

Warsztaty Oddychania Holotropowego

Polecamy kolejne, długo oczekiwane warsztaty Oddychania Holotropowego!

Termin: 7-8 września 2013
Miejsce: Warszawa
CO TO JEST ODDYCHANIE HOLOTROPOWE?Technika Oddychania Holotropowego™ opracowana przez Stanisława i Krystynę Grofów, jest jedną z klasycznych metod psychologii transpersonalnej. Jest oparta na 35-letnich badaniach odmiennych stanów świadomości, zapoczątkowanych przez prof. Stanisława Grofa w latach 60. w byłej Czechosłowacji a następnie kontynuowanych w Stanach Zjednoczonych. Stanisław Grof należy do najwybitniejszych przedstawicieli psychologii transpersonalnej. Jest autorem książek poświęconych głównie problematyce odmiennych stanów świadomości i metodzie oddychania holotropowego: „Poza mózg“ (Wydawnictwo A, 1999), „Przygoda odkrywania samego siebie” (Uraeus 2000), „Obszary nieświadomości“ (Wydawnictwo A, r. 2000), „Najdalsza podróż“ (wyd. Okultura, 2010), “Kiedy niemożliwe staje się możliwe” (wyd. Okultura, 2011).

prof Stanislav Grof

„Holotropowe“ – oznacza dążące do całości. Metoda Oddychania Holotropowego wykorzystuje techniki szybkiego oddychania i różne rodzaje muzyki do wywołania odmiennych stanów świadomości. Odmienne stany świadomości ułatwiajądostęp do wszystkich obszarów ludzkich doznań, umożliwiająpoznawanie źródeł naszego zachowania, stłumionych emocji i energii, uwalnianie ich i przekształcanie. Ta skuteczna i bezpieczna metoda samopoznania łączy rezultaty współczesnych badań świadomości, psychologię głębi i praktykę duchową. Doświadczenia przekraczające zwyczajne pojęcie czasu, przestrzeni i granic ego dają możliwość odkrywczego spojrzenia na samego siebie w nowym świetle i kontekście jedności duchowej z wszelką egzystencją.

Metoda Oddychania Holotropowego umożliwia między innymi przemianę negatywnych stanów psychicznych i przeciwdziałanie ich powrotom, oraz przynosi nowe sposoby rozwiązywania problemów. Nie jest metodą leczenia, ale drogą samopoznania i odkrycia duchowej płaszczyzny życia.
Dr Milan Hrabánek jest lekarzem i psychiatrą z dziewiętnastoletnim doświadczeniem zawodowym oraz certyfikatowanym instruktorem Oddychania Holotropowego, uczniem Prof. Grofa. Jest przewodniczącym Centrum Leczenia Alternatywnego – Holos w Republice Czeskiej z siedzibą w Opavie. W ostatnich latach zajmuje się przede wszystkim leczeniem uzależnień i kryzysów duchowych, wykorzystując metody psychologii transpersonalnej.

O tym dla kogo adresowane są warsztaty oraz komu są odradzane przeczytacie na stronie wydarzeniana FB. Znajdziecie tam również wszelkie informacje organizacyjne.

dr Milan Hrabanek

Informacje specjalistyczne:
Dr Hrabanek
e-mail: mhrabanek@holos.cz

tel: 00420 603 718 185

Organizatorem jest Bartosz Samitowski. ZGŁOSZENIA PRZYJMUJE TYLKO DO 16 SIERPNIA 2013!!!
Cena warsztatów: 500 zł.
Formularz rejestracyjny do pobrania TU.

Specjalnie dla Czytelników Okultury organizator przwidział 7% zniżkę! Wystarczy, że w formularzu rejestracyjnym wpiszecie Okultura, jako źródło informacji o warsztatach.

Share Button