Warsztaty Oddychania Holotropowego wg Stanislava Grofa

Przypominamy, że już za dwa tygodnie odbędą się warsztaty Oddychania Holotropowego, prowadzone przez dr. Milana Hrabanka z Czech. Jets to wyjątkowa okazja zapoznania się z praktycznym aspektem myśli Stanislava Grofa, wybitnego twórcy psychologii transpersonalnej i metody oddychania holotropowego, którego książki będą ukazywac się w naszym wydawnictwie.

Warsztaty odbędą się w dniach 26-27 czerwca w Warszawie lub jej okolicach. Okultura sprawuje nad nimi patronat medialny. Z informacji pochodzących od organizatora wiemy, że jest jeszcze wolnych kilka ostatnich miejsc.

ODDYCHANIE HOLOTROPOWE

to metoda opracowana przez Stanislava i Christinę Grofów, łącząca rezultaty współczesnych badań nad świadomością, psychologię głębi i praktykę duchową. Jej niewątpliwą zaletą jest całościowe podejście względem ludzkiej psychiki, uwzględniające jej treści biograficzne, okołonarodzeniowe i transpersonalne. Stanislav Grof, twórca psychologii transpersonalnej, a zarazem jeden z najwybitniejszych dwudziestowiecznych psychologów i psychoterapeutów, opracował ją po wieloletniej pracy klinicznej z wykorzystaniem substancji psychodelicznych. Niezwykłe efekty tych badań, opisane w licznych książkach, w tym w szykowanej przez nas do druku Najdalszej podróży, zapewniły Grofowi opinię odkrywcy nowych terytoriów psyche. Technika Oddychania Holotropowego, stworzona przez niego i jego żonę Christinę, początkowo zastępowała zdelegalizowane substancje, niemniej z czasem rozwinęła się w niezwykle skuteczną metodę poznawczą i psychoterapeutyczną.

Dr Milan Hrabanek prowadził warsztaty Oddychania Holotropowego wiele lat temu w Krakowie. Jego ponowna wizyta to niebywała okazja poznania tej znakomitej metody i dowiedzenia się czegoś o sobie, o czym byśmy nawet nie śmieli myślec.

Miejsce warsztatów: Warszawa lub jej okolice.
Koszt: 380 zł.
Informacje i zgłoszenia można uzyskac pod następującym adresem: b.samitowski@gmail.com

Okultura sprawuje nad warsztatami Oddychania Holotropowego patronat medialny.

Share Button