Światowy Marsz Wyzwolenia Konopii

Jak podaje serwis Drug Policy PL:

„Od 2003 roku w Warszawie organizowany jest Światowy Marsz Wyzwolenia Konopi. Tegoroczny marsz odbędzie się w prawie 180 miastach na całym świecie.

W Warszawie organizujemy go w przeddzień XVIII Międzynarodowej Konferencji Redukcji Szkód, w Sobotę 12 Maja. Chcemy w ten sposób zwrócić uwagę międzynarodowego środowiska redukcji szkód na problemy użytkowników konopi, które są przez to środowisko często marginalizowane i pomijane.

Manifestacja rozpocznie się w sobotę 12 maja o godzinie 15.00 pod Pałacem Kultury i Nauki, po czym uczestnicy przemaszerują za platformami z nagłośnieniem pod sejm.

Trzy platformy poruszające się wśród uczestnikow, z których rozbrzemiewać będą wykręcające dźwięki – hip-hopowe, regałowe i rockowe. Na trasę wyruszą również zielone bojówki Hemp Army prosto od Hemp Gru, które przy okazji naszej imprezy, będą kręcić teledysk.

Przewodniczyć marszowi będzie Danna Beal, pomysłodawca i koordynator globalnego MMM, będzie rownież wiele osób ze światka konopnego z powodu odbywającej się następnego dnia 18 Międzynarodowej Konferencji na temat Redukcji Szkód.

Po manifestacji przeniesiemy się do klubów: M25(reggae), The Fresh(hip-hop) i No Mercy(rock),, gdzie rozkręceniem imprezy postanowili zająć się m.in. Don Guralesko i ekipa, Hemp Gru, Rahim i PFK Kompany (The Fresh), Don Himol selekta, EastWestSoundSystem, Etam selekta, Natural Dread Killaz, Krzaq selekta, Love Sen-C Music, Lobby THC, Rootsdrivah selekta, Ri!Codeh, Sound of Freedom SoundSystem oraz wiele innych. Lista cały czas się rozszerza! Przewidujemy, że w tym roku dobijemy do magicznej liczby 10000 uczestników. Robimy to dla wszystkich zwolennikow konopi oraz ludzi umiejących cieszyć się życiem i nieść pokój. Wy też to zróbcie dla nas i dla siebie! Nie stójcie w bramie, wyjdźcie na miasto!”

Share Button