X-lecie Wydawnictwa Okultura

Drodzy Przyjaciele!

1 maja minie dzięsieć lat od chwili założenia naszego wydawnictwa. Dziękujemy Wam za towarzyszenie nam w tej drodze pełnej zmian, wyzwań i natchnienia. I zachęcamy do dalszej wspólnej podróży.

Okultura jest dzieckiem pasji i wiary w to, że nic nie jest oczywiste, a wszystko jest możliwe. Od dziesięciu lat staramy się Wam dostarczać dowodów na to, publikując książki buntowników i wizjonerów, nie obawiających się przekraczać ograniczeń narzucanych przez świat społecznych uwarunkowań i wyobrażeń.
Z okazji naszego dziesięciolecia przygotowaliśmy dla Was cały szereg fascynujących lektur. Pierwsza z nich ukaże się po krótkiej, kilkudniowej przerwie technicznej, w trakcie której zreorganizujemy dla Was nasz sklep, aby poprawić jego funkcjonowanie.

W ramach naszej wiosenno-letniej ofensywy, podczas której planujemy wydanie czterech publikacji oraz pierwszego numeru w pełni profesjonalnego pisma naukowego o tradycjach ezoterycznych świata, będziemy sprawować patronat medialny nad wyśmienitymi wydarzeniami okulturalnymi. O pierwszym z nich piszemy we wcześniejszej notce.

pozdrawiamy serdecznie

Wojtek Benicewicz, Joanna John, Dariusz Misiuna

Share Button