W serii Ex Oriente Lux prezentujemy szerokie spektrum wschodnich tradycji ezoterycznych, ze szczególnym uwzględnieniem szamanizmu azjatyckiego, hinduskiego i buddyjskiego tantryzmu, alchemii taoistycznej oraz dzogczen i innych, bezpośrednich ścieżek wyzwolenia ze świata złudzeń.

Światło pochodzi ze Wschodu. To nie tylko fakt natury, ale także fakt kultury, o czym od niepamiętnych czasów wiedzieli różni duchowi podróżnicy i poszukiwacze ukrytych skarbów umysłu. Zapraszamy do podróży na Wschód, do wyprawy w nieznane, albowiem za horyzontem tego, co znane, można dowiedzieć się o sobie czegoś, co chowa się w cieniu. Czegoś, co w ramach danej nam kultury zyskuje głębszy sens, ponieważ pozwala nam spojrzeć na siebie w inny sposób lub też zwyczajnie odkryć, że prawda bywa wypowiadana różnymi językami.

W serii Ex Oriente Lux prezentujemy szerokie spektrum wschodnich tradycji ezoterycznych, ze szczególnym uwzględnieniem szamanizmu azjatyckiego, hinduskiego i buddyjskiego tantryzmu, alchemii taoistycznej oraz dzogczen i innych, bezpośrednich ścieżek wyzwolenia ze świata złudzeń. Niektóre z nich znalazły już drogę do świata Zachodu, inne wciąż przebiegają w ukryciu. Ale wszystkie posiadają tę wspólną cechę, że nie boją się rozświetlać tego, co czai się w mroku.

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl