OCCULTURE ESOTERIC CONFERENCE BERLIN 2018 0
OCCULTURE ESOTERIC CONFERENCE BERLIN 2018

Z radością informujemy, że w dniach 16-18 listopada 2018 roku w Berlinie odbędzie się wielka konferencja magiczno-artystyczna OCCULTURE BERLIN 2018. To wydarzenie, na którym na pewno nas nie zabraknie! A żeby nie zabrakło też Was, proponujemy Wam udział w konferencji w niższej cenie 77,70 EUR. Wystarczy, że zamawiając bilety, wpiszecie kod: OKULTURA. Warto, bo zapowiadają się trzy dni pełne wykładów, warsztatów, rytuałów i performances.

Na OCCULTURE BERLIN 2018 usłyszymy między innymi wybitnych specjalistów współczesnego okultyzmu, takich jak Alkistis DimechPeter Grey oraz Michael StaleyJanet Farrar i Gavin Bone podzielą się swoją wiedzą na temat wicca, prezentując jednocześnie materiał ze swojej ostatniej książki Lifting the VeilN. Wahid Azal wprowadzi nas w świat islamskiej teurgii, a David Lee przypomni o Operacji Mindfuck, która ponad pięćdziesiąt lat temu narodziła się w umysłach Roberta Antona Wilsona i Kerry’ego Thornley’a. Będzie też nieco o szamanizmie w Korei i Dolinie Indusu oraz znaczeniu meksykańskiej Santa Muerte. Nie zabraknie słynnej Shani Oates, autorki kultowej książki The Devil’s Supper, która nakreśli historię sabatów i opowie o misteriach lucyferiańskich.

Oglądać będziemy nie tylko okultystyczną sztukę wizualną (choćby w wykonaniu Hagena von Tulien), ale szykują się także ciekawe performances, między innymi w wykonaniu legendarnej grupy Phurpa, nawiązującej do tybetańskiej religii Bön i składającej się z wybitnych wirtuozów śpiewu gardłowego.

Wydarzenie otworzy rytuał przygotowany przez Hagena von Tulien, który w latach 90. XX wieku był członkiem Iluminatów Thanaterosa i został wyświęcony na biskupa Ecclesia Gnostica Spiritualis przez samego Michaela Bertiaux.

Konferencja obfitować będzie w wydarzenia, które zainteresują miłośników wicca, magii chaosu, szamanizmu, wudu, astrologii, psychodelii, tarota, świętej geometrii, pisma automatycznego i tego wszystkiego, czym od lat się z Wami dzielimy!

Szczegółowy program konferencji znajdziecie na stronie:

https://www.occultureberlin.org/

16 listopada widzimy się w Berlinie!

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie
Chmura tagów
Promocje
Czogjal Namkhai Norbu - Ewolucja zaczyna się teraz
Czogjal Namkhai Norbu - Ewolucja zaczyna się teraz

25,00 zł

Cena regularna: 28,00 zł

szt.
Stephen Batchelor - Buddyzm bez dogmatów
Stephen Batchelor - Buddyzm bez dogmatów

28,00 zł

Cena regularna: 32,00 zł

szt.
Stephan A. Hoeller - Gnoza Junga
Stephan A. Hoeller - Gnoza Junga

61,00 zł

Cena regularna: 66,00 zł

szt.
Tymoteusz Onyszkiewicz - Odchodząc od złudzenia
Tymoteusz Onyszkiewicz - Odchodząc od złudzenia

33,00 zł

Cena regularna: 38,00 zł

szt.
Chögyam Trungpa - Uśmiechnij się do strachu
Chögyam Trungpa - Uśmiechnij się do strachu

31,00 zł

Cena regularna: 36,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl