FESTIWAL TRANS/WIZJE 4! 0
FESTIWAL TRANS/WIZJE 4!
Z okazji wydania czwartego numeru naszego pisma psycho-aktywnego, mamy wielką przyjemność zaprosić Was na 4. edycję Festiwalu TRANS/WIZJE, która odbędzie się 17 listopada 2013 roku w warszawskim Centrum Sztuki Współczesnej.Poprzednie edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że i tym razem spotkamy się w doskonałym gronie na świętowaniu premiery TRANS/WIZJI 4.

 

Podczas tej edycji proponujemy Wam koncerty zespołów należących do czołówki europejskiej sceny dark ambientowej, drone’owej i postindustrialnej. Wystąpią:

GAAP KVLT (Polska)
Nowy a już kultowy. Tajemniczy choć znany i podziwiany. Niesie bas, ambientalne drony i pustynny wiatr. Bliskowschodnie melodie pełne ciepłego powietrza miesza z mroźnym uczuciem niepokoju. Nieprzewidywalny i bezkompromisowy. Sprowadza spokój by za chwilę przemienić go w totalny chaos.
https://soundcloud.com/gaapkvlt

COTTON FEROX (Szwecja)
Weterani szwedzkiej sceny ambientowej, industrialnej i psychodelicznej (Carl Abrahamsson i Thomas Tibert). Kiedyś, jako White Stains, byli bliskimi współpracownikami Genesisa P.-Orridge’a w Psychic TV i Świątyni Młodzieży Psychicznej. Od 2000 roku działają pod nowym szyldem jako Cotton Ferox, tworząc hipnotyczne spektakle, w których nordycki chłód i precyzja łączą się z żarem wizji i serca.
https://myspace.com/cottonferox/music/songs

COLUMN ONE (Niemcy)
Niemieccy partyzanci soniczni, godnie przetwarzający na wartości dźwiękowe radykalne wizje Briona Gysina i Williama Burroughsa. Tu dada łączy się z radykalnym konstruktywizmem. Nieprzewidywalni. Zacierający granice między sztuką performance a koncertem muzycznym. Przyprawiający o zawrót głowy wielością pomysłów scenicznych.
http://www.column-one.de/

TROUM (Niemcy)
Giganci mrocznego, klimatycznego dark-industrialu. Grają i nagrywają od 1997 roku. Tworzą niebywale piękne drony, hipnotyczną, mesmeryczną muzykę transową służącą za klucz do innych wymiarów istnienia. Tu bas, gitara, głos, gong, flet, field recording, bałałajka oraz inne instrumenty inicjują oniryczne misterium dźwięków.
http://www.troum.com/

Nasi zagraniczni goście rzadko występują w Polsce. Przyjęli nasze zaproszenie by wystąpić specjalnie na naszym festiwalu. Ich udział w wydarzeniu nie stanowi części jakiejkolwiek trasy koncertowej.

Miejsce: Laboratorium CSW, ul. Jazdów 2, Warszawa
Bilety: 55 zł. (do 17 października) / 66 zł. (po 17 października)
Start: 17 listopada 2013, godzina 17.00

UWAGA!

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc (150!!!), bilety objęte są rezerwacją! Przedsprzedaż biletów dokonuje się poprzez zgłoszenie chęci ich nabycia na adres: okultura@okultura.com. Odsyłamy maila z numerem konta. Przedpłata jest równoznaczna z rezerwacją miejsca.

W przypadku obniżonej ceny (55 zł) wpłaty należy dokonać do 17 października lub w ciągu 7 dni w przypadku zgłoszeń, które dotrą do nas po 17 października. Wtedy cena wynosi 66 zł.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl