XX-LECIE OKULTURY, CZYLI WIELKIE MAJOWE ŚWIĘTO! 0
XX-LECIE OKULTURY, CZYLI WIELKIE MAJOWE ŚWIĘTO!

Kochani, 1 maja 2001 roku rozpoczęło swą działalność nasze wydawnictwo. W nowe tysiąclecie wchodziliśmy boso, ale w ostrogach, pełni nadziei na możliwość współtworzenia lepszego świata, w którym istotną rolę będzie odgrywało jak najpełniejsze urzeczywistnianie ludzkiego potencjału. Uzbrojeni w wyobraźnię zaczęliśmy wydawać książki, jakich w owych czasach nie sposób było doświadczyć w Polsce, wypełniające przestrzeń na skraju kontrkultury, ezoteryki i psychodelii.

Dziś, po XX latach, czujemy się spełnieni. Sporo podejmowanych przez nas tematów obiło się szerokim echem, niektóre z nich zostały nawet przejęte przez „mainstream”. Naszym pragnieniem i zadaniem jest jednak pójście dalej i szukanie nowych terytoriów idei transgresyjnych wobec dominujących porządków społeczno-kulturowych.

Dwudziestolecie chcemy uczcić przede wszystkim nowymi, niezmiernie fascynującymi tytułami. Już wkrótce ukażą się „Buddyzm bez dogmatów” Stephena Batchelora, „Ponad umysłem” Alana Wattsa, „Archaiczne odrodzenie” Terence’a McKenny oraz „Droga do Eleusis” R. Gordona Wassona, Alberta Hofmanna i Carla Rucka.

Szykujemy też dla Was porcję e-booków. Na razie jest to eksperyment, więc tylko niektóre tytuły udostępnimy w tej formie, ponieważ wielu z Was prosiło nas o to. Obserwujcie naszą stronę i media społecznościowe. Będziemy stopniowo digitalizować nasze książki.

Ponieważ nie możemy zorganizować teraz dla Was festiwalu, już na dniach przedstawimy Wam wyjątkową muzyczną niespodziankę. 

A już dziś, przez cały maj, proponujemy Wam cenę promocyjną na wszystkie dostępne tytuły.

30% rabatu po wpisaniu kodu promocyjnego:

oXXultura.

Obniżamy też cenę na przesyłki kurierskie i paczkomatowe, zachęcając Was do korzystania z tej formy dostawy. Z pożytkiem dla naszych kręgosłupów. Pamiętajcie także, że przy zamówieniach za 150 zł i więcej bierzemy na siebie koszt wszystkich przesyłek krajowych.

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie
Chmura tagów
Promocje
Tymoteusz Onyszkiewicz - Odchodząc od złudzenia
Tymoteusz Onyszkiewicz - Odchodząc od złudzenia

33,00 zł

Cena regularna: 38,00 zł

szt.
Stephan A. Hoeller - Gnoza Junga
Stephan A. Hoeller - Gnoza Junga

61,00 zł

Cena regularna: 66,00 zł

szt.
Stephen Batchelor - Buddyzm bez dogmatów
Stephen Batchelor - Buddyzm bez dogmatów

28,00 zł

Cena regularna: 32,00 zł

szt.
Czogjal Namkhai Norbu - Ewolucja zaczyna się teraz
Czogjal Namkhai Norbu - Ewolucja zaczyna się teraz

25,00 zł

Cena regularna: 28,00 zł

szt.
Chögyam Trungpa - Uśmiechnij się do strachu
Chögyam Trungpa - Uśmiechnij się do strachu

31,00 zł

Cena regularna: 36,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl